Wesela i ja

Twoje wesele w najlepszym wydaniu

Gdy myślisz o organizacji swojego wesela na pewno zdajesz sobie sprawę, że muzyka to jeden z najważniejszych elementów, które wpływają na jego powodzenie. Jaki jest zatem mój pomysł na Twoje wesele?

Jedną z moich dużych zalet jest elastyczność, nie mam z góry założonego schematu jak ma wyglądać ten dzień i noc.

Jednak jest kilka ważnych kwesti o których musisz wiedzieć zanim mnie wybierzesz.

 

Jeśli szukasz osoby, która będzie wymyślała pełno skomplikowanych zabaw i układów tanecznych oraz miała ze sobą cała mase różnych gadzetów to nie jestem ja, mam na to inny pomysł.

 

Uwielbiam integracyjne elementy wesela z tą różnicą, że wole zorganizować je w sposób, który łączy tradycje z nowoczesnością.

Jestem zwolennikiem wesel na luzie. Gdzie każdy z gości oraz Wy sami nie stresujecię się tym, że podczas wspólnych zabaw bądź oczepin ktoś może poczuć się urażony lub nieswojo. Trzeba mieć duże wyczucie ponieważ ta granica jest dość cienka.

Muzyka i Oczepiny na weselu

Przypomne się jeszcze raz, że elastyczność to moja bardzo duża zaleta. Nie ma znaczenia to czy lubicie oczepiny, czy jednak chcecie z nich zrezygnować. Wasze wesele i tak będzie prawdziwą imprezą roku. Tak jak pisałem wcześniej lubie łączyć tradycje z nowoczesnością, a co za tym idzie na weselu będą tylko te elementy, które wspólnie wybierzecie. Wysłucham każdego pomysłu i wspólnie stworzymy idealny scenariusz.

Muzyka – każda z moich Młodych Par ma duży wpływ na playliste. Ułożymy ją razem przed weselem. Skorzystaj z mojej ogromnej biblioteki muzycznej. Uwielbiam poprzez muzyke przenosić energie na parkiet. Dlatego przygotujcie się oraz swoich gości na poranny ból nóg. Będzie bardzo energicznie z małymi przerywnikami na odpoczynek i złapanie oddechu.

Zerknij na malutki wycinek mojej playlisty. Pogramy właśnie tak:

Let’s get your party started!

Sprawdź opinie pozostałych zadowolonych klientów

Zarezerwuj swoją imprezę

Twoje dane
Informacje o wydarzeniu
Dodatkowe imformacje