Kilka słów o mnie

Cześć, mam na imię Remigiusz

Świetnie, że tu jesteś. Bardzo chętnie wprowadzę Cię do mojego świata. Pełnego muzyki, zabawy, uśmiechu, pozytywnych emocji, aż po łzy szczęścia. To wszystko również będzie nam towarzyszyć. Nie zapominajmy też o wielu nieprzespanych nocach. Na szczęście Ciebie dotyczy tylko jedna, może dwie ;). Zapraszam do małej lektury.

DJ to za mało powiedziane

Nie jestem tylko DJ’em, który wciska play na Twoim weselu czy innej imprezie i odlicza czas do końca. Jestem osobą pełną energii, zaangażowania, zawsze z dużym uśmiechem na ustach. Jestem gościem, który nie będzie grał na Twojej imprezie, a będzie ją prowadził. Lubie pracować z mikrofonem, uwielbiam rozmawiać z gośćmi, chętnie się też z Wami powygłupiam na parkiecie przy świetnej muzyce, którą serwuje.

Wodzirej czy Konferansjer?

Obie cechy na każdej imprezie są mniej lub bardziej potrzebne. To zależy od jej rodzaju i stylu. Jestem jednak bardziej konferansjerem, który w kulturalny i wyrazisty sposób poprowadzi Twoją imprezę. Praca z mikrofonem jest dla mnie czymś naturalnym. Oczywiście nutka wodzireja równiez we mnie drzemie. Każda impreza to nie tylko muzyka, a również wspólna integracja i zabawy. Dzięki swojemu doświadczeniu umiem to zrobić w dobrym stylu jak i z umiarem.

Moja historia

Skąd wziął się pomysł na taki rodzaj pracy?
Tak na prawde nie traktuje tego jako pracy. To dla mnie sama przyjemność. Gdy praca jest Twoim hobby i spełnieniem marzeń jesteś szcześliwym człowiekiem co bardzo przekłada się na jakośc moich usług. Pomysł jednak zrodził się z zupełnego przypadku. Zawsze lubiłem muzyke miałem jej wszędzie pełno (wtedy dysk 160GB to było sporo😂). Dzięki temu znajomy poprosił mnie kiedyś, żebym poprowadził z nim imprezę i tak już zostało do dziś. Miałem wtedy chyba 18 lat. Od kwietnia 2017 działam już preżnie jako firma Gramy z Wami.

Zarezerwuj swoją imprezę

Twoje dane
Informacje o wydarzeniu
Dodatkowe imformacje